אודות

מי אנחנו

גינה מזינה – גינון מאכל אקולוגי הוקמה ב2011 והיא החברה הותיקה ביותר בתחומה בארץ. החברה מנוהלת ע”י בני ליפשיץ ואלכס צ’מודנוב, העוסקים שנים רבות בתחומי סביבה, אקולוגיה, גידול מזון וקולינריה. בגינה מזינה אנו חיים ונושמים עבודת אדמה ודוגלים ביצירה ובמתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך דגש על תוצאה אסתטית, מעניינת ויצירתית. 

מה אנחנו עושים

בעשור האחרון הקמנו מאות גינות מזינות ברחבי הארץ ועזרנו לאנשים רבים לגדל מזון אורגני בכוחות עצמם, אם זה בבית פרטי, על הגג, במרפסת או בחצר של בניין משותף. אנו מספקים שירותים של ייעוץ וליווי, תכנון גינה מקצועי, הקמת גינות בכל סוג של שטח ותחזוקתן. אנו מתמחים ביצירת גינות בהתאמה אישית, המכילות שפע רב של צמחי פרי, ירק, תבלין ומרפא, והמספקות תנובה משמעותית לבעליהן.

נעים להכיר

לגדל מזון אורגני
בני ליפשיץ'

במשך עשור עסק בני בבישול ומסעדנות ומאחוריו כמה מהפרויקטים המוצלחים ביותר בארץ בתחום.
בשנת 2011 הפך לטבעוני והחל ללמוד לעומק את תחום הפרמקלצ’ר ואקולוגיה מעשית. בחיבור טבעי ופשוט הוא צירף לאומנות המטבח את אומנות הגינון והקים את חברת גינה מזינה. בני פועל מתוך הכרה עמוקה בקשר הישיר שקיים בין תזונת האדם לאיכות הסביבה ומרכיביה ומאמין כי אין סוגיה בוערת וחשובה ממנה.

הקמת גינת מאכל אורגנית ביתית
אלכס צ'מודנוב

אלכס מלמד ועוסק לפרנסתו באקולוגיה מעשית, פרמקלצ’ר וגידול מזון מאז 2009. ניסיונו של אלכס כולל בין השאר עבודה ארוכת שנים בחברה להגנת הטבע, ניהול תוכניות רבות בתחומי קיימות, גינון קהילתי עם מבוגרים ונוער וגידול ומכירה של ירקות. אלכס מביא עמו חוש טכני גבוה, פתרונות יצירתיים ואהבה גדולה לעבודת האדמה ויצירת מערכות חיות.